Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Apie mus

The Beauty Loft – originalių grožio prekių ir ne tik el. parduotuvė, kurioje rasite pasaulyje garsių bei populiarių prekinių ženklų t.y. Victoria’s Secret, BUBBLE T, Morphe… ir kt.

Grožio palėpės krautuvėlėje, galite rasti išties nemažą prekių pasirinkimą, kurios apima populiariausius pasaulinio lygio gamintojus bei jų produkciją, be abejonės galite būti tikri, jog The Beauty Loft el. parduotuvėje įsigysite tik originalias bei aukščiausios kokybės prekes…

Mes Jums SIŪLOME...vertingas akcijas bei pasiūlymus, stebinančias, ilgai lauktas ir džiuginančias naujienas iš kurių tikrai rasite ką išsirinkti ne tik sau, bet ir draugei, mamai, pažystamai! 

PATOGU apsipirkti, nes… norimus produktus galite užsisakyti ne tik el. parduotuvėje, bet ir telefonu ar el. paštu ir viską suderinsime asmeniškai Jums neišėjus iš namų!

Pagrindinis el. parduotuvės TIKSLAS… pristatyti išskrirtinę produkciją už prieinamą kainą kiekvienam iš Jūsų!

                       - Apsilankę The Beauty Loft el. parduotuvėje garantuojame nuoširdumą, rūpestingumą bei kruopštumą...Suteiksime nepriekaištingą aptarnavimo                                                                     lygį, paruošime išskirtinai atrodančias siuntas, bei atsakingą požiūrį į kiekvieną klientą asmeniškai smiley – 

                                                                                                                  Su meile...THE BEAUTY LOFT!